Шина 900/70R32 SFT TL 188A8/185В Mitas
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G42566
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шина 900/70R32 SFT 188A8/185В TL Mitas Чехія
Технічні дані
| Розмір шини | 900/70 R 32 | Індекс вантажопідйомності / Індекс швидкості | 188 A8 (185 B) |
| Обід / Обід (рекомендований) | DW 27 B DW 30 B |
Ширина профілю (mm) | 895 925 |
| Зовнішній діаметр (mm) | 2 050 | Статичний радіус (mm) | 896 |
| Довжина кола (мм) (mm) | 6 050 | Глибина малюнка протектора (mm) | 64 |
| Кількість грунтозацепов | 17 | Вага (kg) | 449 |
| Площа плями контакту (cm2) | 4 200 | Навантаження (kg) | 9 250 |
| Тиск у покришці (bar) | 3,2 | Безкамерні (TL) / Камерні (TT) | TL |
| Індекс окружної швидкості (SRI) | 975 | Код ЕАN | 8590341070432 |
| Вантажопідйомність накачаної шини (BAR) | Швидкість (km/h) |
||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.6 | 0.8 | 1.0 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 2.0 | 2.4 | 2.8 | 3.2 | 4.0 | |
| 0,0 | 4 660 | 5 055 | 5 530 | 6 060 | 6 700 | 7 215 | 7 750 | 8 415 | 9 250 | 0,0 | 50 |
| 4 615 | 5 120 | 5 555 | 6 080 | 6 660 | 7 300 | 7 925 | 8 500 | 9 250 | 10 000 | 0,0 | 40 |
| 4 940 | 5 480 | 5 945 | 6 505 | 7 125 | 7 810 | 8 480 | 9 095 | 9 895 | 10 700 | 0,0 | 30 |
| 5 125 | 5 685 | 6 165 | 6 750 | 7 395 | 8 105 | 8 800 | 9 435 | 10 265 | 11 100 | 0,0 | 25 |
| 5 675 | 6 300 | 6 830 | 7 475 | 8 195 | 8 980 | 9 750 | 10 455 | 11 375 | 12 300 | 0,0 | 20 |
| 6 000 | 6 660 | 7 220 | 7 905 | 8 660 | 9 490 | 10 305 | 11 050 | 12 025 | 13 000 | 14 585 | 10 |
| 7 385 | 8 195 | 8 885 | 9 725 | 10 655 | 11 680 | 12 685 | 13 600 | 14 800 | 16 000 | 17 950 | 10 cykl |
| 6 692 | 7 424 | 8 055 | 8 816 | 9 657 | 10 585 | 11 491 | 12 325 | 13 413 | 14 500 | 16 265 | 15 cykl |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mitas |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 188 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадковий діаметр шини | 32" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 900 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 32" |
| Зовнішній діаметр шини | 2050 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна "TL" |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



