Диск колісний 17,5х6,75 10х225 ET 132 DIA176 (Maxion Wheels)
6 698 ₴
6 028,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431168-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Диск колісний 17,5х6,75 10х225 ET 132 DIA176 (Maxion Wheels)
Артикул: 2870173
Код для замовлення: B1431168
Застосовність: Вантажні автомобілі імпортного виробництва, автобуси Богдан, причіп
Характеристики:
| Розмір диска: | 17.5x6.75 |
| Діаметр посадочного діаметра (мм): | 176 |
| Діаметр розташування отворів (мм): | 225 |
| Кількість отворів (шт.): | 10 |
| Виліт (мм): | 132 |
| Вага (кг): | 23,2 |
| Навантаження (кг): | 3000 |
| Допустимі розміри шин: | 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 205/65 205/75 215/75 225/75 235/75 245/70 245/75 265/70 - R17,5 |
| Отвір під гайки | сферичне |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 17.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 225 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 6.75 |
| Діаметр ступичного отвору | 176 мм |
| Виробник | MAXX Wheels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 23.2 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 028,20 ₴



