

Акумулятор 2,3Ah-12v Exide AGM (ETR4A-BS) (113х48х85) R, EN35 ETR4A-BS
1 242 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371050468FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор 2,3Ah-12v Exide AGM (ETR4A-BS) (113х48х85) R, EN35
Артикул: ETR4A-BS
Код товару: 52371050468-omg
Виробник: EXIDE
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 2.3 А. г |
| Пусковий струм | 35 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1.15 кг |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | ETR4ABS |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴



