

Акумулятор 52Ah-12v AFA (207х175х190), R, EN470 552 400 047
2 810 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237830521FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 52Ah-12v AFA (207х175х190), R, EN470

КОД ТОВАРУ
5237830521

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
552 400 047
(AFA)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 552400047 | BOSCH | 0092S40020 | ENERGIZER | 552400047 |
| EXIDE | EB500 | PEUGEOT | 5600JZ | PEUGEOT/CITROEN | 5600JZ |
| RENAULT | 7711238596 | VAG | 7N0915105 | Varta | 552400047 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 552 400 047 |
| Виробник | AFA |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 470 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴



