

Акумулятор 60Ah-12v AFA (232х173х225), R, EN510 Азія 560 412 051
3 154 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237830528FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 60Ah-12v AFA (232х173х225), R, EN510 Азія

КОД ТОВАРУ
5237830528

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
560 412 051
(AFA)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 60Ah-12v AFA (232х173х225), R, EN510 Азія
Виробник: Johnson Controls Autobatterie (Європа). Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 560412051 | AFA | 560413051 | Banner | 13560690101 |
| BOSCH | 0092S40250 | ENERGIZER | 560413051 | EXIDE | EB605 |
| MITSUBISHI | 8201A325 | Varta | 560411054 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560 412 051 |
| Виробник | AFA |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 225 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 232 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 510 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 154 ₴



