

Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S3003) (207x175x190),L,EN400 0092S30030
3 360 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237437157FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S3003) (207x175x190),L,EN400

КОД ТОВАРУ
5237437157

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0092S30030
(BOSCH)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S3003) (207x175x190),L,EN400
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACDelco | 19375467 | BOSCH | 0092S30030 | CENTRA | CC441 |
| DECARO | 6СТ501 | DECARO | 6СТ451 | ENERGIZER | 545413040 |
| ERA | S54506 | EXIDE | EC441 | GS | SMF077 |
| MagnetiMarelli | 069050450016 | MagnetiMarelli | 067045360011 | MASTER-SPORT | 780453606 |
| MAXGEAR | 545413040D722 | MUTLU BATTERY | L150042B | NPS | U540L30B |
| SAKURA | 45400S01 | SONNAK | SC441 | StartBOX | 5237931135 |
| TUDOR | TC441 | Varta | 545413040 | Varta | 5454130403122 |
| VMF | 54464 | Voltmaster | 54464 | YUASA | YBX3077 |
| Дорожная карта | 6СТ45АЗ1 | Дорожня карта | 6СТ45АЗ1 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Alfa Romeo GIULIETTA (116_) | Акумулятор Alfa Romeo GIULIA GT | Акумулятор Alfa Romeo ARNA (920_) |
| Акумулятор Alfa Romeo GIULIA (105_) | Акумулятор Alfa Romeo GT (105_) | Акумулятор Chevrolet BERETTA купе (1_37) |
| Акумулятор Chevrolet CORSICA (1_69) | Акумулятор Chevrolet KALOS седан | Акумулятор Daewoo KALOS седан (KLAS) |
| Акумулятор Fiat 127 (127_) | Акумулятор Fiat 131 FAMILIARE/PANORAMA (131_) | Акумулятор Fiat ARGENTA (132_) |
| Акумулятор Fiat 124 КУПЕ (124_) | Акумулятор Fiat 126 (126_) | Акумулятор Fiat 128 (128_) |
| Акумулятор Fiat 128 КУПЕ (128_) | Акумулятор Fiat 128 FAMILIARE (128_) | Акумулятор Fiat 850 |
| Акумулятор Fiat 124 FAMILIARE (124_) | Акумулятор Fiat 238-SERIE (238_) | Акумулятор Fiat PANDA (141_) |
| Акумулятор Fiat 127 PANORAMA (127_) | Акумулятор Fiat 850 Spider | Акумулятор Fiat 850 КУПЕ (100_) |
| Акумулятор Fiat 900 T/E PANORAMA (200_) | Акумулятор Fiat 900 T/E PULMINO (200_) | Акумулятор Fiat RITMO (138_) |
| Акумулятор Fiat RITMO II (138A) | Акумулятор Fiat CAMPAGNOLA | Акумулятор Fiat 131 (131_) |
| Акумулятор Fiat 132 (132_) | Акумулятор Fiat 124 SPIDER (124_) | Акумулятор Fiat 124 (124_) |
| Акумулятор FSO POLONEZ I | Акумулятор FSO POLONEZ II | Акумулятор FSO 125P |
| Акумулятор FSO 125P универсал | Акумулятор FSO 126P | Акумулятор FSO POLONEZ III |
| Акумулятор FSO POLONEZ III седан | Акумулятор LANCIA BETA (828_) | Акумулятор LANCIA BETA H.P.E. (828_) |
| Акумулятор LANCIA FULVIA BERLINA (818_) | Акумулятор LANCIA TREVI (828_) | Акумулятор LANCIA A 112 |
| Акумулятор LANCIA FULVIA КУПЕ (818_) | Акумулятор PONTIAC PHOENIX | Акумулятор PONTIAC PHOENIX купе |
| Акумулятор Seat MARBELLA фургон (028A) | Акумулятор Seat 124 | Акумулятор Seat 133 |
| Акумулятор Seat INCA (6K9) | Акумулятор Seat MARBELLA (28) | Акумулятор Seat TERRA (24) |
| Акумулятор Seat TERRA фургон (024A) | Акумулятор Seat FURA (025A) | Акумулятор ZAZ TAVRIA (1102) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S30030 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 400 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴



