Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S4023) (238x129x227),L,EN330(Азія) 0092S40230
3 315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237437158FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S4023) (238x129x227),L,EN330(Азія)

КОД ТОВАРУ
5237437158

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0092S40230
(BOSCH)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S4023) (238x129x227),L,EN330(Азія)
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP XENERGY | X45NSS | ASHUKI by Palidium | PAL110007 | BOSCH | 0092S40230 |
| CENTRA | CB455 | DETA | DB455 | ENERGIZER | 545158033 |
| ERA | S54508 | EXIDE | EB455 | FULMEN | FB455 |
| GS | SMF057 | IPSA | TMA45AL | MagnetiMarelli | 067300430005 |
| MagnetiMarelli | 069045330116 | MAXGEAR | 850020 | MUTLU BATTERY | B2445036B |
| NPS | U540L10B | OPEN PARTS | BY045A201 | SAKURA | 45300JS01 |
| SONNAK | SB455 | Technika | TKA9 | TUDOR | TB455 |
| Varta | 545158033 | Varta | 5451570333132 | Varta | 5451580333132 |
| VMF | 54524 | YUASA | YBX3057 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор AUTOBIANCHI Y10 | Акумулятор Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | Акумулятор Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) |
| Акумулятор Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | Акумулятор Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | Акумулятор Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) |
| Акумулятор Honda CIVIC VII СЕДАН (ES, ET) | Акумулятор Honda CIVIC I Hatchback (SB) | Акумулятор Honda CIVIC VII купе (EM2) |
| Акумулятор Honda CRX I (AF, AS) | Акумулятор Honda CRX II (ED, EE) | Акумулятор Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) |
| Акумулятор Honda CIVIC I седан (SF) | Акумулятор Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | Акумулятор Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) |
| Акумулятор Honda PRELUDE II (AB) | Акумулятор Honda ACTY (TN) | Акумулятор Honda CAPA |
| Акумулятор Honda CIVIC II Shuttle (EE) | Акумулятор Honda CIVIC II Наклонная задняя часть (SS, SL) | Акумулятор Honda CIVIC II универсал (WC) |
| Акумулятор Honda CIVIC V купе (EJ) | Акумулятор Honda FR-V (BE) | Акумулятор Honda INTEGRA НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (DA) |
| Акумулятор Honda LOGO (GA) | Акумулятор Honda PRELUDE I купе (SN) | Акумулятор Honda QUINTET (SU) |
| Акумулятор Honda S2000 (AP) | Акумулятор Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | Акумулятор Hyundai S COUPE (SLC) |
| Акумулятор Mazda RX 5 | Акумулятор MG MIDGET | Акумулятор Mitsubishi COLT II (C1_A) |
| Акумулятор Mitsubishi COLT III (C5_A) | Акумулятор Mitsubishi COLT IV (CA_A) | Акумулятор Mitsubishi LANCER I (A7_) |
| Акумулятор Mitsubishi LANCER I STATION WAGON (A7_V) | Акумулятор Toyota YARIS (_P1_) | Акумулятор Toyota YARIS VERSO (_P2_) |
| Акумулятор Toyota IQ (_J1_) | Акумулятор Toyota LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_) | Акумулятор Toyota STARLET (_P7_) |
| Акумулятор Toyota TERCEL (AL2_) | Акумулятор Toyota HIACE I фургон (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) | Акумулятор Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) |
| Акумулятор Toyota HIACE II фургон (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | Акумулятор Toyota LITEACE фургон (KM2_) | Акумулятор Toyota STARLET (_P9_) |
| Акумулятор Toyota TERCEL (_L1_, _L2_) | Акумулятор Toyota MODELL F (CR2_, YR2_) | Акумулятор Toyota LITEACE ФУРГОН (_M3_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S40230 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 227 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 238 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴



