Акумулятор 40Ah-12v BOSCH (S4018) (187x127x227),R,EN330( Азія) тонк.клеми 0092S40180
3 252 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237437153FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 40Ah-12v BOSCH (S4018) (187x127x227),R,EN330( Азія) тонк.клеми

КОД ТОВАРУ
5237437153

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0092S40180
(BOSCH)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 40Ah-12v BOSCH (S4018) (187x127x227),R,EN330( Азія) тонк.клеми
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP XENERGY | X35NSD | ASHUKI | PAL110012 | Banner | 13540260101 |
| BOSCH | 0092S40180 | CENTRA | CB356 | COMLINE | CB054PL |
| DETA | DB356 | EUROREPAR | 1648431980 | EXIDE | EB356 |
| FULMEN | FB356 | GS | SMF054 | IPSA | TMA35 |
| KAINAR | 0373430110ЖЧ | MagnetiMarelli | 069035240006 | MagnetiMarelli | 067040330201 |
| MagnetiMarelli | 068035024070 | MagnetiMarelli | 068035024050 | MagnetiMarelli | 065035030019 |
| MagnetiMarelli | 067300400005 | MASTER-SPORT | NS40ZLMS | MASTER-SPORT GERMANY | 7J0353002 |
| MAXGEAR | 850018 | MUTLU BATTERY | B2042035E | NPS | U540L04B |
| OPEN PARTS | BY035A400 | PATRON | PB38270RA | SAKURA | 35300JS02 |
| SONNAK | SB356 | Technika | TKA1 | Technika | TKA4 |
| TUDOR | TB356 | Varta | 540126033 | Varta | 5401260333132 |
| VMF | 53520 | YUASA | YBX3054 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Chevrolet SPARK | Акумулятор Chevrolet MATIZ (M200, M250) | Акумулятор Daewoo TICO (KLY3) |
| Акумулятор Daewoo NUBIRA WAGON (J100) | Акумулятор Daewoo KORANDO (KJ) | Акумулятор Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) |
| Акумулятор Daewoo MATIZ (M100, M150) | Акумулятор DAIHATSU SIRION (M3_) | Акумулятор DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) |
| Акумулятор DAIHATSU MATERIA (M4_) | Акумулятор DAIHATSU TERIOS (J2_) | Акумулятор DAIHATSU HIJET ФУРГОН (S8_) |
| Акумулятор DAIHATSU HIJET автобус | Акумулятор DAIHATSU HIJET фургон (S85) | Акумулятор DAIHATSU MOVE (L9_) |
| Акумулятор DAIHATSU CHARADE (L2_) | Акумулятор DAIHATSU CUORE IV (L501) | Акумулятор DAIHATSU CUORE V (L7_) |
| Акумулятор DAIHATSU CUORE VI (L251, L250_, L260_) | Акумулятор DAIHATSU CUORE VII (L275_, L285_, L276_) | Акумулятор DAIHATSU SIRION (M1) |
| Акумулятор DAIHATSU TREVIS | Акумулятор DAIHATSU YRV (M2) | Акумулятор Honda JAZZ II (GD_, GE3, GE2) |
| Акумулятор Honda JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) | Акумулятор Honda INSIGHT (ZE_) | Акумулятор Hyundai ATOS PRIME (MX) |
| Акумулятор Hyundai ATOS (MX) | Акумулятор KIA PICANTO (SA) | Акумулятор KIA PICANTO (TA) |
| Акумулятор Nissan MICRA IV (K13_) | Акумулятор Nissan PIXO (UA0) | Акумулятор Peugeot ION |
| Акумулятор Subaru REX II | Акумулятор Subaru VIVIO | Акумулятор Suzuki X-90 (EL) |
| Акумулятор Suzuki ALTO (0S) | Акумулятор Suzuki WAGON R+ НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (MM) | Акумулятор Suzuki ALTO (EF) |
| Акумулятор Suzuki ALTO II (EC) | Акумулятор Suzuki ALTO (GF) | Акумулятор Suzuki ALTO (FF) |
| Акумулятор Toyota AURIS (_E18_) | Акумулятор Toyota AURIS УНИВЕРСАЛ (_E18_) | Акумулятор Toyota PRIUS СЕДАН (_W1_) |
| Акумулятор Toyota YARIS (_P13_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S40180 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 227 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 187 мм |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴








