

Акумулятор 100Ah-12v VOLTMASTER (Exide) (353х175х190), R, EN830 60001
4 748 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371350592FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 100Ah-12v VOLTMASTER (Exide) (353х175х190), R, EN830

КОД ТОВАРУ
52371350592

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
60001
(Voltmaster)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 100Ah-12v VOLTMASTER (Exide) (353х175х190), R, EN830
Термін гарантії 24 міс.
Виробник EXIDE
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENTLEY | 000915105CE | BENTLEY | 3D0915105G | BMW/MINI | 61210430956 |
| BMW/MINI | 61217555285 | BMW/MINI | 61216924023 | BMW/MINI | 61217575575 |
| BMW/MINI | 61217578147 | BMW/MINI | 61216919342 | JAGUAR | CPLA10655CA |
| JAGUAR | BH4210655BA | MERCEDES-BENZ | A0045414601 | MERCEDES-BENZ | A0055412501 |
| PORSCHE | 95561109200 | PORSCHE | 5GM915105AC | PORSCHE | 7PP915105 |
| PORSCHE | 95561108500 | RENAULT | 7711423286 | RENAULT | 7711419086 |
| ROLLS-ROYCE | 61210147397 | ROVER | YGD000230 | ROVER | 61216915739 |
| VAG | 4F0915105E | VAG | 3D0915105A | VAG | 8K0915105E |
| VOLVO | 30772230 | VOLVO | 30695142 | VOLVO | 30695118 |
| VOLVO | 30772233 | VOLVO | 30772239 | VOLVO | 30772240 |
| VOLVO | 30745778 | VOLVO | 30696118 | VOLVO | 30772243 |
| VOLVO | 30772229 | VOLVO | 30745777 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60001 |
| Виробник | Voltmaster |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 830 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 748 ₴



