Акумулятор 75Ah-12v BOSCH EFB (S4E10) (315x175x175),R,EN730 0092S4E100
6 558 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371308435FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 75Ah-12v BOSCH EFB (S4E10) (315x175x175),R,EN730

КОД ТОВАРУ
52371308435

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0092S4E100
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S4E100 | BOSCH | 0092S50100 | BOSCH | 0092S40100 |
| CONTINENTAL | 2800012014280 | CONTINENTAL | 2800012005280 | Contitech | 2800012005280 |
| Contitech | 2800012014280 | ENERGIZER | 575500073 | ENERGIZER | 580406074 |
| ERA | E57514 | EXIDE | EA852 | EXIDE | EB802 |
| EXIDE | CB802 | EXIDE | EL752 | MagnetiMarelli | 069075730008 |
| MASTER-SPORT | 790807300 | MAXGEAR | 850005 | MUTLU BATTERY | EFBLB475073A |
| Odyssey Battery | ODPAGM94RH7L4 | ProfiPower | PP750EFB | Siemens | A2C59520005D |
| Siemens | A2C59520005E | Technika | EFB75 | Varta | 575500073 |
| Varta | 585200080 | Varta | 580406074 | Varta | 575500073D842 |
| VMF | EFB580730 | Voltmaster | 58008 | YUASA | YBX7110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S4E100 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20.9 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 315 мм |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 730 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 558 ₴



