Акумулятор 100Ah-12v KAINAR Standart + (353х175х190), L, EN850, 100 261 1 120 ЖЧ
4 568 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371006859FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 100 261 1 120 ЖЧ
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Kainar (Кайнар) – велика марка автомобільних акумуляторів із Казахстану, що належить компанії «Кайнар – АКБ». Є човном спілки «Інтербат». Основні ринки збуту компанії знаходяться у країнах Східної Європи. Після модернізації виробництва у 2007-2008 роках якість продукції, що випускається, істотно зросла. Компанія також закупила обладнання італійських, німецьких та американських компаній.
Каінар акумулятори збираються на передових фірмових потужностях. Технологію виробництва перейнято від німців, італійців, американців. Усі моделі, випущені компанією, відповідають жорстким вимогам сучасного ринку конкуруючого. Тому виробник зацікавлений у забезпеченні відмінної працездатності джерел живлення. Інакше його продукція проросте пилом на прилавках магазинів.
Акумулятори Kainar можна віднести до бюджетного сегменту, вони будуть особливо цікаві водіям, які хочуть розумно заощадити на обслуговуванні свого ТЗ. Бренд Kainar поки не дуже відомий, внаслідок чого продукцію під його ім'ям підробляють вкрай рідко.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 261 1 120 ЖЧ |
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 23.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 850 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 4 568 ₴



