Акумулятор 100Ah-12v DECARO MASTER (353х175х190), L, EN840, 6СТ-100 (1)
4 682 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371143792FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 6СТ-100 (1)
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Історія торгової марки DECARO (Декаро) починається 2003 року в Словенії. Сьогодні цей бренд об'єднує під своїм прапором 12 виробників електричного обладнання, розташованих у Європі та Азії, зі штаб-квартирою у Любляні. У 2017 році британська інвестиційна група DB Development Services Limited викупила права на DECARO, завдяки чому було відкрито великий логістичний центр зі штаб-квартирою у Східній Європі, орієнтований на постачання до Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії та України.
У 2017 році права на DECARO викупила британська інвестиційна група «D.B. Development Services Limited», завдяки чому було відкрито великий логістичний центр із центральним офісом у Східній Європі, орієнтований на постачання до Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії та України.
Товари DECARO поєднують у собі оптимальне співвідношення ціни та якості. В умовах високої конкуренції на ринку запасних частин електричної групи Decaro вдається створювати нові затребувані лінійки запасних частин електричної групи для легкових і вантажних автомобілів виробництва Європи, Азії та СНД. Decaro регулярно вдосконалить асортимент продукції, що випускається. Усі деталі проходять сертифікацію за міжнародними стандартами: TUV, TS16949, ISO 9001, ISO 9002.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-100 (1) |
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 4 682 ₴



