Акумулятор 180Ah-12v BOSCH (T3079) (513x223x223), полярність пряма (4), EN1100, 0092T30790
11 973 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237808867FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 0092T30790
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Високоякісними та надійними акумуляторами, славиться компанія Bosсh (БОШ). Акумулятори Bosсh мають унікальні технічні характеристики. Особливе місце посідає серія Silver. Акумулятори цієї лінійки виробляються за спеціальною технологією із використанням срібла, що повністю виключає окислення ґрат. У такий спосіб продовжується період роботи акумулятора.
Усього корпорація BOSCH має кілька виробничих філій. Це заводи у Бразилії, Іспанії, Італії, Китаї, Саудівській Аравії, Франції, Чехії. Також найбільше виробництво АКБ знаходиться у самій Німеччині. Автомобільні акумулятори випускають не на всіх заводах. Так, батареї роблять лише у КНР, на Тайвані, у Чехії, ФРН, Франції, Іспанії, Італії. Словом, скрізь, окрім Саудівської Аравії.
Щоб визначити, в якій країні виробляється куплений Вами АКБ Bosch, потрібно перевірити першу літеру в коді на панелі АКБ:
H - Німеччина (Ганновер).
С - Чехія (Чеська Липа).
S - Швеція (Хальтсфред).
А - Австрія (Відень).
F або R - Франція (Руан).
E або G - Іспанія (Гвардамар - Бургос).
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092T30790 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 4 (+ знизу) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1100 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 11 973 ₴



