Акумулятор 140Ah-12v KAINAR Standart+ (513x182x240),полярність зворотна (3),EN920, 140 821 3 120 ЧЧ
6 857 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371006861FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 140 821 3 120 ЧЧ
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Kainar (Кайнар) – велика марка автомобільних акумуляторів із Казахстану, що належить компанії «Кайнар – АКБ». Є човном спілки «Інтербат». Основні ринки збуту компанії знаходяться у країнах Східної Європи. Після модернізації виробництва у 2007-2008 роках якість продукції, що випускається, істотно зросла. Компанія також закупила обладнання італійських, німецьких та американських компаній.
Каінар акумулятори збираються на передових фірмових потужностях. Технологію виробництва перейнято від німців, італійців, американців. Усі моделі, випущені компанією, відповідають жорстким вимогам сучасного ринку конкуруючого. Тому виробник зацікавлений у забезпеченні відмінної працездатності джерел живлення. Інакше його продукція проросте пилом на прилавках магазинів.
Акумулятори Kainar можна віднести до бюджетного сегменту, вони будуть особливо цікаві водіям, які хочуть розумно заощадити на обслуговуванні свого ТЗ. Бренд Kainar поки не дуже відомий, внаслідок чого продукцію під його ім'ям підробляють вкрай рідко.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 140 821 3 120 ЧЧ |
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 920 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 6 857 ₴



