

Акумулятор 45Ah-12v Energizer Plus (238х129х227), L, EN330 Азія, 545 158 033
2 782 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237784117FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 545 158 033
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Технологія Energizer забезпечує надійну пускову потужність та виняткову довговічність у всіх сферах застосування, пропонуючи саме той акумулятор, який потрібен для вашого автомобіля. Вибираючи Energizer, ви можете розраховувати на продуктивність найвищого класу. Сьогодні та завтра. Акумулятори ENERGIZER (Енерджайзер) виробляють на одному заводі в Чехії з акумуляторами VARTA та BOSCH
Якщо потрібне оснащення автомобіля преміум-класу удосконаленою функцією старт-стоп та системою рекуперативного гальмування або просто надійна пускова потужність для класичного авто, акумулятори Energizer гарантують відповідність найвищим вимогам у кожній галузі застосування. Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте акумулятор, який точно відповідає вашим потребам.
Для виконання своїх завдань вантажним автомобілям потрібен надійний акумулятор. Акумулятори Energizer пропонують відповідні технології для всіх сфер застосування: від вантажних перевезень на великі відстані з нічними стоянками до міських перевезень.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 545 158 033 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 11.8 кг |
| Висота | 227 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 238 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 2 782 ₴



