



Акумулятор 11,2Ah-12v Exide AGM (ETZ14-BS) (150х87х110) L, EN205 ETZ14-BS
2 441 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371050616FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Акумулятор Exide AGM 11.2Ah 12V ETZ14-BS | 150×87×110 мм | EN 205A | Сухозаряджений з електролітом
Акумуляторна батарея Exide ETZ14-BS — це високоякісний необслуговуваний AGM акумулятор для мото- та спортивної техніки. Напруга — 12В, ємність — 11.2 А·год, струм холодного пуску EN — 205А. Виробник — EXIDE (США/ЄС), один з лідерів ринку стартерних акумуляторів.
Цей акумулятор постачається в сухозарядженому стані з комплектом електроліту та кріплень. Після заливки електроліту готовий до використання без додаткової зарядки. Не потребує обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
Габарити: 150×87×110 мм. Полярність — ліва «+» (L). Тип: YTZ14-BS.
Застосування:
Підходить для мотоциклів, скутерів, квадроциклів та спортивної техніки:
-
Benelli: Sport Evo, TnT, Tornado, TreK
-
BMW: C, F, HP2, R
-
Honda: CB, CBR, CRF, CTX, NSA, NT, ST, VFR, VT, XL
-
KTM: Adventure, LC8, RC8, SM, SMR, Super Adventure, Super Duke, Super Enduro, Supermoto
-
Yamaha: BOLT, FZ1, SCR, VMX, XJR, XVS
Комплектація:
– акумулятор
– упаковка з електролітом
– набір кріплень
– інструкція з введення в експлуатацію
Гарантія 6 місяців.
Avtogradus — інтернет-магазин автозапчастин для вантажної техніки. Продовжуй рух з нами.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Інші |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 11.2 А. г |
| Пусковий струм | 205 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | ETZ14BS |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | ETZ14-BS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 2 441 ₴



