

Диск колісний 22,5х11,75 10x335 ET 135 DIA281 < ДК>,
4 978 ₴
4 480,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44311145348-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 135 DIA281 <ДК>
Артикул: 117666-01
Код товару: 44311145348-omg
Виробник: Дорожня карта
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 335 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 11.75 |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 42.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 480,20 ₴



