



Колесо бездисковое 7,0-20 в зборі з кільцями
8 801 ₴
7 920,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4162-avt
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Каталожний номер: 5320-3101012
Купуючи запчастини в інтернет-магазині "Avtogradus", покупець може бути впевнений у якості покупки. .
В інтернет-магазині "Avtogradus" існують різні методи доставки. Запасні частини можуть бути доставлені в більшість регіонів країни.
При необхідності клієнт може ознайомитися з асортиментом на сайті, де представлені різні автозапчастини на КАМАЗ в Києві. За допомогою сайту покупець зможе ознайомитися з характеристиками товару, знайти необхідну запчастину. А ціни на всі запчастини вказані вже з ПДВ.
Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам вибрати необхідні деталі, підкажуть найбільш оптимальні варіанти покупки. Здійснюється доставка по Києву та регіонам. Також замовити автомобільні запчастини можна за телефоном 068-088-79-35 або 099-106-72-52.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| ET | 111.5 |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Діаметр ступичного отвору | 472 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сталевий |
| Колір | Чорний |
| Ширина диску в дюймах | 7.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 7 920,90 ₴



