Диск колісний 22,5х9,00 10х335 ET 177,5 DIA281 (Jantsa), 900302
9 045 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431514-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Диск колісний 22,5х9,00 10х335 ET 177,5 DIA281 (Jantsa)
Артикул: 900302
Код для замовлення: B1431514
Застосовність: вантажівки МАЗ-544008/ 544020/ 643008 / 643068/ 631208 /534005 автобуси Kassbohrer, MAN, Magirus, автомобілі: MAN, Daimler-Benz, Volvo, Magirus
Характеристики:
| Діаметр центрального отвору d, мм: | 281 |
| Діаметр розташування отворів (мм): | 335 |
| Кількість отворів (шт.): | 10 |
| Виліт (мм): | 177.5 |
| Вага (кг): | 44 |
| Навантаження (кг): | 4000 |
| Допустимі розміри шин: | 12, 13, 285/60, 295/60 295/80 305/60 305/70 315/60 315/70 315/75 315/80 - R22,5 |
| Розмір диска: | 22.5x9.00 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 335 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 9.0 |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Виробник | Jantsa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 44 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 045 ₴








