

Диск колісний 20х8,5 МАЗ, КрАЗ в сб. з кільцями (пр-во Китай), 54321-3101012
9 185 ₴
8 266,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02001191510-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск колісний 20х8, 5 МАЗ, КрАЗ у зб. з кільцями (вир-во Китай)
Артикул: 54321-3101012
Код товару: 02001191510-omg
Виробник: Китай
Стан: новий товар у заводському пакуванні. Підходить для зазначених моделей без доопрацювань.
Гарантія: 6 місяців
Контакти для замовлення:
068 088 79 35
050 106 72 52
063 767 56 56 (Viber)
Avtogradus — надійні запчастини для техніки. Продовжуй рух з нами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 335 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 8.5 |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 266,50 ₴



